I'm scared of myself

7. října 2016 v 22:15 | Nejmenovana |  Něco málo o mě
Jako rubín mezi diamanty.
Jako hlas beze zvuku.
Jako stín bez člověka.


Pohledy. Nenávist. Pláč. Falešný úsměv. "Radost". "Smích". Jako kdyby jsem umírala zevnitř. Něco uvnitř mě zhasíná. Svíčka,pomalu se choulí ke konci své trvanlivosti. Mám pocit, že i má trvanlivost je u konce. Psychická i fyzická. Nemůžu. Do všeho akorát padám. Znovu. Kolotoč. Nenávidím to. Všechno. Má levá ruka je ještě plná škrábanců od "kočky". Nedokážu sedět a dělat, že se nic neděje. Ničím se. Ne anou. Ale vším ostatním. Já už takhle opravdu dál nemohu. Nebaví mě všem okolo lhát. Je namáhavé už i jenom vstát z postele.

Spánek je to jediné co mi dává trochu síly, ale zároveň mě ničí. Sny. Noční můry. Stíny. Vrací se ta paranoia. Zase. Věděla jsem, že nezmizela. Naučila jsem se to přes léto odsunout, ale teď když se objevila skulinka proklouzla a vrátila se opět na svoji kolej. Zase. Nenávidím je. Jejich ledové pracky. A dech na zádech. Mrazení po těle. A pocit, že za vámi někdo je, přesto že by neměl. Stíny. Oni. Ničí mě. Opět. Vítejte zpátky. Vypadněte z mé hlavy!!
Ano mě opravdu baví přikyvovat jak jsem v pořádku, jak je to tak moc všechno vtipný.
Ano, ano je tu jedna možnost. Ale tu nemohu. Nemohu tam jít. Řekla jsem, že to odmítám. Řekla jsem jí to. Lhala, že jsem v pořádku. Nezdá se jí to, ale nechala to být. Ve čtvrtek jsem do ní vrazila na chodbě. Nepoznala mě. Vypadalo to tak. Snažím se jí vyhýbat jak jen to jde a proto za ní opravdu nemohu znovu jít. Nemůžu , slíbila jsem si to. Ona ví všechno. Mé pudy k ubližování sobě samé, o "paranoie", o problémech s jídlem. Ty mám teď dvojnásobně. Jím a brečím. Křičím. Pláču. Jen když jsem ale sama. Chci se roztrhat na kousky. Nenávidím jídlo! Ale zároveň nedokážu odolat soustu. Vím, jsem katastrofa. Socka na dně. Zničím se. Tloustnu. Chci s tím přestat. Ale jsem moc slabá. Chci spát. Spát navždy. Nebo být labuť. Nevinná labuť, krásná a lehoučká.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 windows product key windows product key | E-mail | Web | 25. června 2018 v 12:08 | Reagovat

Thanks for sharing, very useful information. You can visit my site for more information.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama